Працюємо без вихідних! Графік роботи: з 08-00 до 20-00.
  • У нас найнижчі ціни!

  • Оплата при отриманні товару!

    .

  • (032) 253-03-69 (050) 4068655

  • (067)67-55-340 (073)73 55 340

Ваш кошик порожній

Тонометр автоматичний OMRON M2 Plus з універсальною (для середнього та великого об'єму руки) манжетою 22-42 см і адаптером

Виробник Omron (Японія)
Модель: OMRON M2 Plus
Наявність: На складі
Ціна
1,595.00грн. 1,195.00грн. 1195
UAH

Технологія інтелектуального управління Intellisense управляє процесом вимірювання подібно до лікаря, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача, що дозволяє провести вимірювання максимально комфортно і швидко. Прилад вимірює артеріальний тиск двічі під час одного виміру (коли повітря накачується в манжету і коли виходить з неї), що є запорукою беззастережної точності навіть при порушеннях ритму серця (аритмії).
    
Великий дисплей, який дозволить чітко бачити результати
    
Пам'ять на 30 вимірювань дозволить відстежити розмах рівня артеріального тиску
    
Індикатор аритмії. У тому випадку, якщо ритм ненормальний, прилад виводить результат на дисплей.
    
Якщо спостерігалося незначне порушення ритму, результат зазнав спотворення, але може вважатися достовірним, прилад також покаже результат.
    
Якщо ж спостерігалися серйозні викривлення пульсової хвилі, прилад припинить вимір і покаже символ помилки, як би кажучи тим самим пацієнту:
    
«Коректний вимір в даний момент неможливий, дочекайтеся більш сприятливого моменту і повторіть вимірювання». Результат на дисплей виводитися не буде.
    
Тонометри OMRON виводять на дисплей лише достовірний результат.
    
Графічний індикатор рівня артеріального тиску (АТ).
    
Індикатор рівня артеріального тиску (АТ) в нових тонометрах OMRON пропонує на сьогоднішній день найбільш досконалий алгоритм інформування користувача про підвищений артеріальний тиск. Він не просто сигналізує про факт перевищення рекомендованого межі АТ по одному з параметрів (систолічний АТ або діастолічний АТ), а й показує окремо рівень кожного значення АТ щодо рекомендацій Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ). Таким чином, пацієнт бачить, на якому рівні щодо рекомендованих ВООЗ значень знаходяться результати його систолічного і діастолічного АТ.
    
Крім того, на відміну від інших приладів на ринку, тонометри OMRON орієнтуються не на норми тиску в кабінеті лікаря (140/90), а на критерії, призначені для домашніх вимірювань (135/85). Значення, отримані в домашніх умовах, як правило, нижчі за ті, що отримані в кабінеті лікаря (через відсутність вдома ефекту «білого халата»).
    
Індикатор правильної фіксації манжети
    
Нові моделі тонометрів OMRON - тепер забезпечені індикатором правильної фіксації манжети у вигляді зрозумілою користувачеві графічної піктограми. Ця функція дозволяє оцінити правильність фіксації манжети на руці, що є запорукою точного вимірювання.
    
Якщо манжета накладена занадто слабо, прилад сповістить користувача спеціальним індикатором. У разі коректної фіксації манжети, на дисплеї також висвітиться відповідний індикатор
    
Універсальна выялоподыбна манжета 22-42 см (підходить для середньої і великої руки)
    
Прилад став універсальним і може бути використаний користувачами з обхватом руки стандартного розміру, а також із збільшеним розміром плеча.
    
Віялоподібна Манжета (Fan-Shaped) - це манжета, форма якої нагадує віяло.
    
Людська рука має конічну форму (довжина кола верхньої частини плеча більша, ніж нижньої). Коли використовується звичайна манжета, біля ліктя неминуче утвориться порожній простір, а у верхній частині плеча манжета щільно прилягає до руки. При подачі повітря в манжету тиск розподіляється нерівномірно, і, артерія пережимається в повному обсязі. Для отримання точних результатів необхідно, щоб ділянку артерії, що перетискається манжетою, була повністю перекрита.
    
З цією метою OMRON використовує манжети особливої ​​віялоподібної форми (Fan-shaped), Вона забезпечує рівномірний розподіл тиску на всій ділянці артерії, що знаходиться під манжетою. Це є запорукою точного результату і зводить до мінімуму больові відчуття від здавлювання руки манжетою.
    
Адаптер мережі в комплекті дозволить використовувати прилад довгі роки, не турбуючись про елементи живлення
    
Неперевершена японська якість
    
Гарантія 5 років

Написати відгук

Ваше Ім’я:Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: