Працюємо без вихідних! Графік роботи: з 08-00 до 20-00.
  • У нас найнижчі ціни!

  • Оплата при отриманні товару!

    .

  • (032) 253-03-69 (050) 4068655

  • (067)67-55-340 (073)73 55 340

Ваш кошик порожній

Медичне ліжко для лежачих хворих

Медичне ліжко для лежачих хворих
Відображати:
Сортування
Показувати: СписокСітка
Надліжкова трапеція зі стійкою базою OSD-97V Трапеція надліжкові із стійкою базою. Підійде ..
3,490.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Відкидні поручні для ліжок OSD-98V Поручні відкидні виготовлені з хромованої сталі або алюмінію, з ..
2,590.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Двосекційне ліжко дерев'яне OSD-93    Медична функціональне ліжко з металевим ложе..
16,690.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
колісна опора для ліжка (комплект 4 шт.) ..
800.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ліжко медичне з електромотором OSD-91EU    Ліжко медична з електроприводом. Рама в..
39,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ліжко медичне з регуляцією висоти трьохсекційне OSD-94U Ліжко медична трисекційні оснащена меха..
29,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ліжко функціональне двосекційне OSD-93V Ліжко медичне оснащене головним підйомом. Біля ніжки ліжк..
6,980.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ліжко функціональне двосекційне OSD-93V+OSD-90V Ліжко медичне з головним підйомом. Має ручку, за ..
9,980.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ліжко функціональне з електроприводом OSD-91V + OSD-90V Функціональна чотирьохсекційна ліжко з ел..
18,980.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ліжко функціональне трисекційне OSD-94V + OSD-90V Ліжко медичне з головним і ножним підйомами. Лі..
14,480.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Матрац медичний 85 см ширина (чотирьохсекційний) Складається з 4 секцій. Не пропускає вологу..
3,590.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Матрац медичний з непромокаючим покриттям OSD-MAT-80x8x194 Не пропускає вологу. Основа матраца з ..
3,290.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Медичне ліжко Sofia Eсonomy з електромотором (ширина 90 см)OSD-91EV Ліжко функціональне медична з..
38,890.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Медичне ліжко трисекційне OSD-94V Ліжко медичне з головним і ножним підйомом. Ліжко обладнанЕ дв..
8,980.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Надліжкова трапеція (гусак) OSD-96V Трапеція надліжкові для ліжок OSD, регульована по висоті. З л..
1,390.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Поручні OSD-92V - це найважливіше пристосування, як для дому, так і для медичних установ. У чому ..
3,490.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Медичні ортопедичні ліжка

У випадках, коли медичні показання припускають тривале перебування людини в горизонтальному положенні в ліжку, прекрасним рішенням стають медичні ортопедичні ліжка. Завдяки їх багатофункціональності та мобільності, для обслуговуючого персоналу або родичів догляд за пацієнтом стає набагато легше і ефективніше. Медичне ліжко для лежачих хворих може бути використане як в лікарняних умовах, так і вдома, коли процес лікування і реабілітації вже не вимагає постійного спостереження у лікарів. Для того, щоб одужання відбувалося швидше, а часові витрати родичів ставали менше, варто звернути увагу на таку медичну систему, як функціональне ліжко для лежачих хворих, купити її можна за кілька кліків в нашому інтернет магазині.

Медичне ліжко - функціональність секцій

Залежно від моделі, функціональні ліжка можуть бути виконані з різним набором мобільних секцій:
• 2-х секційне ліжко функціональне медичне;
• 3-х секційне ліжко ортопедичне медичне;
• 4-х секційне ліжко для лежачих хворих.
Кожне медичне ліжко містить секції, які розподілені наступним чином: головна секція з механізмом регулювання висоти підйому, нерухома проміжна секція знаходиться між головною і стегнової секцією, стегнова розташована між проміжною і ніжньою частинами і відповідає за положення тазу і стегон до колін, ножна секція знаходиться з боку ніг і допомагає регулювати положення ніг від колін до стоп.

Ліжко для лежачих хворих - типи приводу

Відомо, що чим більш функціональне ліжко для лежачих хворих, тим комфортніше в ньому почувається людина з обмеженими фізичними можливостями. Також, автоматизовані моделі допомагають пацієнтам максимально обходитися без сторонньої допомоги у вирішенні простих щоденних завдань.
На сьогоднішній день можна купити медичне ліжко наступних типів:
1. Багатофункціональне ліжко для лежачих хворих з механічним управлінням. Вони можуть містити різну кількість секцій, при цьому, їх регулювання відбувається шляхом механічного впливу на розсувні упори за допомогою людської сили. Купити ліжко медичне можна зі знімними бічними частинами, які захищають пацієнта від падіння.
2. Ліжка для інвалідів з Пневмопружінним механізмом. На такі ліжка розташовують Пневмопружину, яка, за допомогою гідравлічного приводу, може активувати положення Тренделенбурга (головна і плечова частини тіл нижче тазової частини), а також стандартне підняте положення.
3. Купити функціональне ліжко також можна з черв'ячним приводом. Це означає, що регулювання кутів нахилу секцій ліжка відбувається завдяки спеціальним гвинтовим важелям, які активуються за допомогою людської сили. Такий процес відбувається досить швидко і плавно.
4. Ліжко медичне з електроприводом. Цей тип ліжка вважається найбільш комфортним для самого пацієнта і для тих, хто за ним доглядає. Це ліжко медичне, ціна якого трохи вище, ніж перераховані вище аналоги, проте, за своєю функціональністю воно повністю виправдовує свою вартість. Ліжко з електроприводом повністю автоматизоване, управління ним проводиться за допомогою пульта і не вимагає додаткової допомоги з боку персоналу або родичів. Деякі моделі таких ліжок можуть регулювати зміну положень всіх секцій одночасно або окремо відповідно до заданого алгоритму. Часто, коли відсутня можливість активувати електричний режим, є можливість відкоригувати положення в ручному режимі.

Щоб купити ліжко для лежачих хворих в точній відповідності з його потребами, необхідно ретельно вивчити стан його здоров'я, особливості фізичних недоліків, а також уточнити, чи є у нього побажання по наявності тих чи інших функцій в конструкції лежачого місця.

Ліжко для інвалідів - як купити?

Якщо є необхідність придбати ліжко для інвалідів, варто визначитися з моделлю і знайти підходящий варіант на нашому сайті. Для того, щоб купити ліжко для лежачих хворих з урахуванням їх індивідуальних побажань, варто проконсультуватися з фахівцями компанії і задати всі питання, що цікавлять.
Щоб купити лікарняне ліжко на нашому сайті, Вам буде потрібно не більше 5 хвилин. Для старту необхідно клікнути на вподобану моделі ліжка і відправити в віртуальну корзину. Далі - уточнення адреси доставки і способу оплати. І вже буквально через кілька днів, в залежності від дальності локації, посилка буде доставлена ​​за вказаною адресою. Таким чином може бути придбане функціональне ліжко, ціна Вас приємно здивує.

Медичне обладнання для лежачих хворих - переваги

Крім того, що в нашому магазині є цілісне медичне ліжко, купити яке можна в будь-який модифікації і ціновому діапазоні, ми також можемо запропонувати різноманітне медичне обладнання для лежачих хворих. Це можуть бути додаткові ніжки для ліжок на коліщатках, спеціальні матраци, надліжкові трапеції і багато інших витратних матеріалів. Всі вони можуть бути застосовані в ситуації, коли з'явилася така необхідність, що може значно полегшити процес одужання для пацієнта.
Медичне обладнання та ліжко функціональне, ціна яких залежить від загальних характеристик і параметрів, відповідають всім стандартам якості міжнародного зразка. Їх можна підібрати під індивідуальні побажання пацієнтів і тих людей, які за ними доглядають - це буде сприяти якнайшвидшому фізичному і моральному відновленню для обох сторін.
Інвалідні коляски з доставкою по всій Україні: Львів, Тернопіль, Ужгород, Луцьк, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінниця, Хмельницький та інші міста України.