Працюємо без вихідних! Графік роботи: з 08-00 до 20-00.
  • У нас найнижчі ціни!

  • Оплата при отриманні товару!

    .

  • (032) 253-03-69 (050) 4068655

  • (067)67-55-340 (073)73 55 340

Ваш кошик порожній

Опорно-рухові пристрої, ходунки для інвалідів

Опорно-рухові пристрої, ходунки для інвалідів
Відображати:
Сортування
Показувати: СписокСітка
Дворівневі дорослі реабілітаційні ходуни складані (не крокуючі)Висота від 81 до 91 см Ширина 52 с..
1,290.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Висота опор від 115 до 145 см Ширина 60 см в складеному стані - 26 см Довжина 74 см Висо..
4,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Наконечники на ходунки OSD RB-2012 Універсальні, гумові, наконечники на ходунки для моделей ходункі..
59.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Педальний тренажер для ніг (реабілітаційний) Можливість плавного регулювання навантаження Прос..
1,490.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Роллер «INDY» Загальна ширина 61 см Висота ручок від 75 до 100 см Висота сидіння 62 см Ваг..
5,980.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Роллер «ROLLING» Загальна ширина 64 см Висота ручок від 79 до 95 см Висота сидіння 60 см ..
2,950.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Сидіння для ванни призначене для полегшення прийняття водних процедур . Вироблено зі спеціальних мат..
795.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Універсальні складані ходуни (два в одному) Висота від 76 до 98 см Ширина 50 см Глибина 43 ..
1,290.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ходунки GM913L       Пристрій опорно-руховий Розміри: висота ..
1,230.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ходунки GM914L        Пристрій опорно-руховий на колесах з сид..
1,490.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ходунки GM915L      Пристрій опорно-руховий Розміри: висота - 74,5..
995.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ходунки складані з передніми колесами Висота від 76 до 92 см Ширина 50 см Глибина 43 см ..
1,190.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ходунки складані крокуючі Висота від 76 до 92 см Ширина 50 см Глибина 43 см Вага 2,3 кг ..
999.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ходунки складні Висота від 76 до 92 см Ширина 50 см Глибина 44 см Вага 2,25 кг Максим..
999.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ходунки на двох колесах істотно полегшать пересування людини в побуті , прискорять процес реабілітац..
1,195.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опорно-руховий пристрій зменшує навантаження на ноги. Ходунки виготовлено з якісного посиленого алюм..
1,495.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Ходунки для інвалідів

Ходунки для інвалідів є потужним допоміжним засобом для людей, які проходять етап реабілітації після важких операцій або знаходяться в процесі навчання самостійної ходьбі, маючи вроджені чи набуті проблеми з опорно-руховим апаратом. Ходунки - опора і підтримка на цьому нелегкому шляху, вони дозволяють зменшувати навантаження на нижні кінцівки і поступово розвивати м'язи для пересування в просторі без сторонньої допомоги.
За своєю модифікацією існують ходунки для дорослих і дітей, які витримують різні допустимі вагові навантаження. Якщо мова йде про пацієнтів з вагою більше 200 кг, необхідно купити ходунки для інвалідів посиленої конструкції. Вони дозволять правильно розподілити вагу пацієнта і повністю виключать ймовірність падіння під час ходьби.
Існують кілька типів конструкцій, коли ходунки для інвалідів, ціна яких теж дуже різна, можуть допомагати на ранніх або більш пізніх етапах реабілітаційних робіт. Для правильного вибору конструкції, необхідно коректно оцінити стан здоров'я пацієнта, а також його потенційні фізичні здібності. Крім цього, важливо врахувати, де саме і як довго будуть використовуватися допоміжні засоби.

Основні типи ходунків:

• Стаціонарні ходунки для дітей інвалідів та дорослих пацієнтів. Вони мають міцний стаціонарний каркас і приводяться в дію самостійними зусиллями людини. Такі ходунки дозволяють розвантажити ноги під час пересування і значно прискорити процес реабілітації.
• Крокуючі дорослі ходунки і дитячі. Їх можна пересувати по черзі правою і лівою стороною конструкції, що допомагає людині постійно спиратися на них і впевнено утримувати рівновагу. Такі милиці ходунки можуть бути складними і каркасними. Складні, в даному випадку, набагато більш компактні для здійснення, при необхідності, транспортування. Деякі крокуючі моделі можуть мати систему регулювання по висоті і ширині кроку.
• Ходунки для дорослих на коліщатках. Такі ж конструкції існують і в дитячих модифікаціях. Ці ходунки на колесах досить мобільні і не вимагають від пацієнта великих витрат фізичної сили. Вони можуть мати 2 або 4 маневрених колеса, а також спеціальну гальмівну систему, яку можна активувати в будь-який момент. Практично у всіх таких конструкціях є вбудоване сидіння для відпочинку, щоб пацієнт мав можливість перепочити в процесі реабілітаційних занять. Це досить габаритні ходунки для дорослих, ціна їх теж часто відрізняється від інших в більшу сторону.
• Ходунки з опорою на передпліччя. По-іншому вони називаються ходунки пахвові. Їх краще використовувати на етапах реабілітації, коли людина вже досить впевнено стоїть на ногах і може використовувати м'язовий корсет для часткового пересування без допомоги. Ходунки з пахвовою опорою можуть бути виконані у дорослих або дитячих модифікаціях.
Велика кількість моделей ходунків мають регулювання по висоті, що дозволяє налаштувати саме ті параметри, які підійдуть кожному, окремо взятій людині. Правильне положення тіла під час реабілітаційної роботи прискорює процес одужання і є потужною профілактикою від небажаних додаткових наслідків травм.

Ходунки для літніх людей

Для людей похилого віку, які перетинають якийсь віковий бар'єр, з'являється проблема відчуття слабкості в ногах, вони гостро потребують підтримки під час пересування по будинку або на вулиці. Для них може стати відмінним рішенням ходунки для людей похилого віку, купити які можна в відповідно до актуальних потреб людини. Ходунки для людей похилого віку дозволяють швидше і легше переміщатися в просторі на не дуже великі відстані без сторонньої допомоги, тим самим забезпечуючи для людей почуття проживання абсолютно повноцінного життя.
Для цієї ж категорії людей можуть бути корисними ходунки після інсульту, вони допоможуть відновити втрачену силу в м'язах і швидше увійти в звичайний ритм життя після отримання серйозних порушень здоров'я під час цієї серйозної хвороби серця.

Ходунки для дітей з ДЦП

Ходунки для дітей з ДЦП стануть надійною опорою для їх незміцнілих ніжок в процесі реабілітації або на стартовому етапі навчання ходьбі. Залежно від складності захворювання, дітки можуть відчувати повну або часткову слабкість м'язів, що не дає можливості повноцінно пересуватися. В цьому випадку ходунки для ДЦП дітей беруть на себе все навантаження тіла і дозволяють потихеньку розробляти ножні м'язи, а також активно розвивати їх фізичні можливості.
Ортопедичні ходунки для дітей мають невеликі габарити і можуть бути відрегульовані по параметру висоти. Таким чином, ці опори забезпечать підтримку для маленького чоловічка протягом усього періоду, коли він буде в них потребувати.
Вся медтехніка, ходунки в тому числі, яка продаються в нашому інтернет магазині, відповідає всім світовим стандартам, затвердженим для всіх типів відновлювального обладнання. Ви можете вивчити відгуки і для себе прийняти тверде рішення, де купити таку техніку. Щоб купити ходунки для дорослих, необхідно спочатку обов'язково вивчити особливі потреби пацієнта і тільки тоді визначити для нього найбільш підходящий варіант. Для нас продаж допоміжної техніки - це місія допомоги і підтримки для кожної людини, яка зіткнувся з фізичними складнощами загального стану в розрізі перенесених або вроджених хвороб.

Інвалідні коляски з доставкою по всій Україні: Львів, Тернопіль, Ужгород, Луцьк, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінниця, Хмельницький та інші міста України.