Працюємо без вихідних! Графік роботи: з 08-00 до 20-00.
  • У нас найнижчі ціни!

  • Оплата при отриманні товару!

    .

  • (032) 253-03-69 (050) 4068655

  • (067)67-55-340 (073)73 55 340

Ваш кошик порожній

Пандус для інвалідів

Пандус для інвалідів
Відображати:
Сортування
Показувати: СписокСітка
Мобільний сходовий підйомник PT-UNI 130 Максимальне навантаження 130 або 160 кг Максимальна ви..
169,900.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Протипролежнева подушка «MOSAIC» Гарантія 1 рік Зроблено в США сертифікат CE сертифікат TUV м..
3,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Протипролежнева подушка «QUADTRO SELECT» високого профілю Гарантія 3 роки Зроблено в США сертифік..
12,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Протипролежнева подушка «QUADTRO SELECT» низького профілю Гарантія 3 роки Зроблено в США сертифік..
12,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Протипролежнева подушка «ROHO» високого профілю Гарантія 2 роки Зроблено в США сертифікат CE ..
12,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Протипролежнева подушка «ROHO» низького профілю Гарантія 2 роки Зроблено в США сертифікат CE ..
12,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Складаний алюмінієвий пандус для інвалідних колясок 1,5 М Виготовлений з легкого сплаву алюмінію...
6,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Складаний алюмінієвий пандус для інвалідних колясок 2,1 М Виготовлений з легкого сплаву алюмінію...
8,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Столик для інвалідних колясок OSD-TBL Підходить для більшості інвалідних колясок. ..
999.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Пандуси для інвалідів - додаткова зручність переміщення

  Для повноцінного пересування за межами власного будинку для інвалідів створено не так багато умов. Дуже часто можна зустріти сходинки, високі пороги або просто непрохідні для інвалідного візка ділянки. Пандуси для інвалідів - це якраз те рішення, яке може забезпечити сприятливі умови в будь-яких складно прохідних місцях. Виготовлення пандусів вимагає ретельного розрахунку всіх можливих типів перешкод, які можуть зустрітися на шляху людини в інвалідному візку. Сьогодні існує безліч варіацій допоміжних пристроїв, основні їх типи можна описати так:

1. Стаціонарний пандус для інвалідів - це допоміжний пристрій, що монтується окремим заїздом або поверх сходи і знаходиться там постійно. Цей варіант підходить для новобудов, де зазвичай присутня достатня кількість місця для інсталяції такого обладнання.
2. Підйомник для інвалідних колясок - пристосування, яке працює за принципом рол-системи і автоматично запускає роботу підйому коляски на верхню сходинку сходів. Візуально цей процес схожий на підйом по гладкому ескалатору.
3. Відкидний пандус - спеціальна конструкція такого пристрою забезпечує можливість використовувати його навіть в місцях, де сходи досить вузькі або мало місця в під'їзді. У періоди відсутності необхідності в допоміжному пристрої, пандуса практично не видно.
4. Мобільні пандуси для інвалідів - це пандуси, які мають кілька варіацій своєї конструкції, і головна їх суть в тому, що їх можна в будь-який момент інсталювати або деінсталювати.

Далі мова піде про те, чому відкидні і складні пандуси для інвалідів мають велику популярність і які вони бувають в розрізі своєї конструкції.

Пандус відкидний

Такий варіант, як пандус відкидний, є одним з найбільш зручних способів полегшення пересування людей на інвалідних візках. Відкидні пандуси для інвалідів кріпляться збоку від сходів на стіну і можуть бути розкладені в будь-який момент поверх неї. Під час відсутності необхідності в такому допоміжному пристрої, він складається в компактний стан і не заважає звичайному руху вгору або вниз. Людина, що знаходиться в інвалідному візку, може без труднощів самостійно розкласти конструкцію і скористатися нею для підняття або спуску по сходах.

Телескопічний пандус

Телескопічний пандус універсальний для використання на всіх видах сходів і дуже практичний в ситуаціях, коли стаціонарний пандус недоречний через свої великі габарити або відсутності місця в біляпід'їздному просторі. Для того, щоб розсунути пандус телескопічний, не потрібно багато сил, а якщо сходи представляють собою не великий відсік зі сходами, його можна використовувати в складеному вигляді - тоді його допустиме навантаження по вазі може досягати 400 кг.
Якщо людина на інвалідному візку часто пересувається за межами власного будинку, то для неї стане просто незамінним телескопічний пандус, купити його можна протягом п'яти хвилин на сторінках нашого сайту. Пандус переносний телескопічний займає зовсім небагато місця і може транспортуватися разом з інвалідним візком.

Пандус переносний - як правильно вибрати і встановити пандус?

Пандуси для інвалідних колясок необхідно вибирати відповідно з багатьма факторами, властивими для кожного окремого транспортного засобу. Перш за все, треба врахувати, яку ширину коліс має коляска - пандус для інвалідного візка повинен повністю відповідати цим параметром. Помилка всього в сантиметр може коштувати того, що коляска не зможе пройти вгору і проблема буде все також не вирішена.
Також варто пам'ятати, що інвалідні пандуси треба по можливості вибирати з наявністю гумових накладок, так візок не буде ковзати, навіть якщо мова йде про зимовий або осінній сезони року.

Інвалідні коляски з доставкою по всій Україні: Львів, Тернопіль, Ужгород, Луцьк, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінниця, Хмельницький та інші міста України.