Працюємо без вихідних! Графік роботи: з 08-00 до 20-00.
 • У нас найнижчі ціни!

 • Оплата при отриманні товару!

  .

 • (032) 253-03-69 (050) 4068655

 • (067)67-55-340 (073)73 55 340

Ваш кошик порожній

Крісло інвалідне

Крісло інвалідне
Відображати:
Сортування
Показувати: СписокСітка
Інвалідний візок 'Millenium HD' (посилена) OSD-STB2DHD Легкий, складається, стійкий візок з фарбо..
15,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Інвалідний візок MILLENIUM з посиленою рамою (ширина 50 см) Модель «Millenium HD» досить легка і ..
12,990.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Інвалідний візок OSD Millenium III Легка, складається, стійка з хромованою або фарбованої сталі. ..
9,980.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Візок інвалідний «MODERN» Код OSD ™: OSD-MOD-ST-**-BK Гарантія 1 рік сертифікат CE сертифікат TUV..
6,980.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Полегшена алюмінієва коляска ERGO LIGHT Гарантія 1 рік сертифікат CE сертифікат TUV Ширина с..
10,900.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Складний інвалідний візок «Economy» OSD-ECO1 Інвалідний візок «Economy» OSD-ECO Надійна рама візк..
6,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

​Інвалідне крісло-коляска

Інвалідне крісло-коляска є незамінним помічником для людей, які тимчасово або протягом довгого часу не мають можливості пересуватися самостійно. Такий транспортний засіб значно полегшує їм життя, допомагаючи виконувати щоденні завдання в межах власного житла, а також за його межами.

Існує два типи крісла коляски для інвалідів - інвалідний візок для самостійного управління та інвалідна крісло-каталка, коли для переміщення необхідна допомога родича або медсестри.

Маневрене крісло-коляска для інвалідів - це можливість повноцінно переміщатися в рамках свого міста і по всьому світу, відвідувати заходи і ходити в кафе, зустрічатися з друзями і робити покупки в супермаркетах. Для підбору максимально відповідних параметрів пересувного засобу, необхідно вивчити індивідуальні особливості поточного фізичного стану людини, визначити, де саме буде використовуватися інвалідна крісло-коляска , а також прийняти рішення про необхідність наявності наступних параметрів в кріслі:

 1. Підставки під ноги і їх тип, висота;
 2. Функція заїзду під стіл;
 3. Тип, ширина і форма коліс;
 4. Підлокітники - регульовані, знімні;
 5. Система проти падіння;
 6. Глибина, висота і ширина сидіння;
 7. Механізм пересування; Та інше.

Також важливим фактором є загальні габарити, якими володіє інвалідна крісло-коляска . Важливо, щоб вона вільно входила в отвори домашніх, під'їзних і ліфтових дверей.

Крісло коляска - ціна і типи

В залежності від побажань і фізичних потреб людини з обмеженими фізичними можливостями, необхідно правильно визначати тип передбачуваної коляски. За своєю конструкцією і функціями, інвалідні крісла коляски можуть бути виконані в наступних варіантах:

 • Крісло коляска для інвалідів на важільному приводі. В даному випадку транспортний засіб приводиться в рух за допомогою спеціальних важелів і спрямованої на них людської сили. Для вуличного пересування використовуються пневматичні шини, а для домашнього - литі.
 • Крісло інвалідне з електричним приводом. Пересування активується за рахунок роботи акумуляторних батарей і не вимагає від людини будь-яких фізичних зусиль. Механізм управління може бути вмонтований в підлокітники або в районі нижніх підніжок, якими обладнано інвалідне крісло, ціна на такі засоби пересування трохи вище, ніж у випадку з важільним приводом.
 • Активні крісла коляски інвалідні. Ці транспортні засоби призначені для людей, які ведуть активні спосіб життя, багато переміщуються по місту, в своїй країні і по інших країнах. Зазвичай, це негабаритні, дуже маневрені засоби, які дозволяють досить швидко переміщатися в призначене місце навіть там, де багато людей.
 • Дитяче крісло інвалідне, купити яке можна за досить прийнятною ціною, дозволяє діткам з обмеженими можливостями частіше бувати на вулиці, спілкуватися з друзями і бачити цей світ своїми очима.
 • Інвалідні крісла з санітарним обладнанням. Такі транспортні засоби обладнані туалетом, щоб в будь-який момент можна було ним скористатися.
 • Стандартні крісла коляски. Вони мають усереднені габарити і стандартний набір функцій.

Для того, щоб купити інвалідне крісло і продуктивно використовувати його за призначенням, необхідно подбати про те, щоб в під'їзді або при вході в будинок був пандус, особливо коли мова йде про пересування людей, які керують коляскою без сторонньої допомоги.

Крісло каталка для інвалідів представлена ​​на даній сторінці інтернет магазину в самих різних варіаціях і формах. Для того, щоб визначитися з найкращим варіантом, необхідно визначити пріоритетні для транспортного засобу параметри і знайти відповідну модель з представлених.

Далі, за допомогою одного кліка, можна купити інвалідне крісло  і замовити доставку в актуальну локацію.

Для людей з обмеженими можливостями правильно підібране інвалідне крісло - це можливість повноцінно пересуватися в просторі і не відмовляти собі в спілкуванні з оточуючим світом.

Інвалідні коляски з доставкою по всій Україні: Львів, Тернопіль, Ужгород, Луцьк, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінниця, Хмельницький та інші міста України.