Працюємо без вихідних! Графік роботи: з 08-00 до 20-00.
 • У нас найнижчі ціни!

 • Оплата при отриманні товару!

  .

 • (032) 253-03-69 (050) 4068655

 • (067)67-55-340 (073)73 55 340

Ваш кошик порожній

Електроколяски

Електроколяски
Відображати:
Сортування
Показувати: СписокСітка
Електроколяска «Rocket» Rocket - сучасне покоління інвалідних колясок з мотором, що пропону..
98,900.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Інвалідні коляски дитячі ROCKET-KIDS Rocket інвалідна коляска дитяча-сучасне покоління інвалідних..
98,900.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Інвалідний візок з електроприводом OSD-PCC 1600 Технічні характеристики Загальна довжина: 90 см З..
59,090.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
електричний скутер NEO DELUXE Маневрений скутер має підвіску задніх і передніх коліс, поздовжнє р..
78,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Технічна характеристика Розмір Powerchair (Д х Ш х В) 850mmx560mmx835mm Вага носія 28.1 ㎏ Вага ба..
59,090.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мобільний сходовий підйомник PT-UNI 130 Максимальне навантаження 130 або 160 кг Максимальна ви..
169,900.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Електроколяски для інвалідів - внутрішні параметри

Як і будь-який інший засіб пересування, електроколяски для інвалідів мають свої особливості управління та спільну експлуатацію. Кожна окрема модель може мати свої особливості, проте всіх їх об'єднують такі усереднені характеристики:

 1. Потужність акумуляторних батарей варіюється від можливості пройти відстань від 10 до 40 км одноразово. Після цього буде потрібно підзарядка батареї від джерела живлення.
 2. Вагова категорія електроколяски для інвалідів залежить від типу конструкції і набору функцій. Вона може орієнтовно становити від 30 до 170 кг. Дуже важливо враховувати цей фактор, коли мова йде про візок для людини з обмеженими можливостями, яка живе у висотному будинку, де багато сходинок або відсутній пандус.
 3. В залежності від особливостей кожної конкретної моделі, електричні інвалідні коляски можуть розвивати швидкість від 6 до 8 км / год.
 4. Електрична коляска може бути укомплектована різними типами коліс: всі вони можуть бути провідними, а також, як варіант, мати задню, передню або центральну вісь. За своєю конструкцією, колеса можуть бути протекторними, суцільнолитими або пневматичними. Крім цього, кількість коліс теж може бути різна - 4 або 6 штук.
 5. Коляски інвалідні з електроприводом можуть мати різні обмеження по припустимій вазі - від 110 до 180 кг.

Чим точніше будуть розставлені пріоритети в розрізі необхідних характеристик коляски під потреби конкретної людини з обмеженими здібностями, тим простіше і комфортніше їй буде пересуватися в інвалідному транспортному засобі.

Інвалідні коляски з електроприводом - застосування

Крім своїх ключових параметрів і функціональних можливостей, електрична інвалідна коляска повинна бути підібрана ще й з урахуванням місця її застосування. В розрізі цього питання, можна виділити три основні типи колясок:

 • Універсальна електрична коляска. Вона дозволяє людині, що знаходиться в колясці, відчувати себе комфортно, як удома, так і за його межами.
 • Домашня електрична інвалідна коляска. Така коляска має мініатюрні габарити, щоб було максимально зручно пересуватися в кімнатах квартири, будинка, а також проходити через внутрішні дверні прорізи.
 • Візок для прогулянок. Він призначений для короткого перебування в вуличному просторі, а також для швидкого пересування по місту, населеному пункту - цьому сприяють більш потужні колеса і міцна конструкція каркаса.
 • Універсальне рішення для щоденного транспортування людей з обмеженими можливостями - це інвалідна коляска з електроприводом, купити її можна прямо на цьому сайті, скориставшись послугою віртуальної корзини.

Інвалідні коляски з доставкою по всій Україні: Львів, Тернопіль, Ужгород, Луцьк, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінниця, Хмельницький та інші міста України.