Працюємо без вихідних! Графік роботи: з 08-00 до 20-00.
  • У нас найнижчі ціни!

  • Оплата при отриманні товару!

    .

  • (032) 253-03-69 (050) 4068655

  • (067)67-55-340 (073)73 55 340

Ваш кошик порожній

Інвалідна коляска активного типу

Інвалідна коляска активного типу
Відображати:
Сортування
Показувати: СписокСітка
Активна інвалідна коляска OSD-ADJ-M      регульоване по ширині сидіння (від 3..
18,980.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
Активна коляска OSD-ADJ-P Гарантія 1 рік сертифікат CE сертифікат TUV Тип рами: легка складна ..
18,980.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
Активна складана коляска ADJ Kids (дитяча, поморанчева/рожева) Механічна складна коляска серії "A..
16,450.00грн.
Базовано на 1 відгуках.

Інвалідна коляска активного типу

Багато людей, які тимчасово або на довго опинилися в інвалідній колясці, продовжують вести дуже активний спосіб життя - подорожують, відвідують світські заходи, рухаються містом "по дорозі" або на автомобілі, ходять на концерти, в театри та кіно. Надійним помічником для них стає інвалідна коляска активного типу. Вона надає своєму власнику максимально комфортні умови для підтримки звичного ритму життя:

  1. 1. Каркас коляски звичайно виконані з легкого металу, типу алюмінію. Це дозволяє легко транспортувати коляску по сходах, всередині будинку або в машину.
  2. 2. Коляски володіють високою маневровістю, забезпечуючи можливість рухатися в місцях з великим скупченням людей і долати природні перешкоди на дорозі.
  3. 3. Можливість відрегулювати всі базові характеристики дозволяє забезпечити власнику комфортні умови у повній відповідності з його вимогами. Таким чином, в різних моделях присутні механізми регулювання положення спинки коляски, висоти і ширини сидінь. Також може змінюватися висота підніжки і її положення, так само, як і відповідні параметри підлокітників.
  4. 4. Складна конструкція активних інвалідних колясок забезпечує легкість у їхньому щоденному транспортуванні і в подорожах на більш далекі відстані.

Також варто врахувати, що для вибору підходящої коляски варто звернути увагу на фізіологічні особливості її майбутнього власника і спочатку порадитися з лікарем.

Активна інвалідна коляска - консультація з лікарем перед покупкою

Покупка інвалідних колясок, особливо активного типу, повинна бути в обов'язковому порядку узгоджена з лікарем. Він порадить, на які моменти варто звернути увагу і які фізичні особливості враховувати.

В активній інвалідній колясці організм має найбільше фізичне навантаження, тому лікар може дозволити її або повністю заборонити. В компромісному варіанті він просто уточнює, як саме потрібно використовувати коляску, щоб вона не заподіювала шкоди здоров'ю.

Інвалідні коляски з доставкою по всій Україні: Львів, Тернопіль, Ужгород, Луцьк, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінниця, Хмельницький та інші міста України.