Працюємо без вихідних! Графік роботи: з 08-00 до 20-00.
 • У нас найнижчі ціни!

 • Оплата при отриманні товару!

  .

 • (032) 253-03-69 (050) 4068655

 • (067)67-55-340 (073)73 55 340

Ваш кошик порожній

Інвалідні візки

Відображати:
Сортування
Показувати: СписокСітка
Інвалідний візок 'Millenium HD' (посилена) OSD-STB2DHD Легкий, складається, стійкий візок з фарбо..
15,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Інвалідний візок MILLENIUM з посиленою рамою (ширина 50 см) Модель «Millenium HD» досить легка і ..
12,990.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Інвалідний візок MILLENIUM з посиленою рамою (ширина 55 см) Легка, складається, стійка інвалідна ..
13,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Інвалідний візок OSD Millenium III Легка, складається, стійка з хромованою або фарбованої сталі. ..
9,980.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Активна інвалідна коляска OSD-ADJ-M      регульоване по ширині сидіння (від 3..
18,980.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
Активна коляска OSD-ADJ-P Гарантія 1 рік сертифікат CE сертифікат TUV Тип рами: легка складна ..
18,980.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
Активна складана коляска ADJ Kids (дитяча, поморанчева/рожева) Механічна складна коляска серії "A..
16,450.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Алюмінієвий візок MILLENIUM Recliner (відкідна спинка) Інвалідний візок з відкидною спинкою і під..
17,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
візок MILLENIUM Recliner (відкідна спинка) Інвалідний візок з відкидною спинкою і підйомними підн..
15,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Візок інвалідний «MODERN» Код OSD ™: OSD-MOD-ST-**-BK Гарантія 1 рік сертифікат CE сертифікат TUV..
6,980.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Візок інвалідний з санітарним оснащенням "Economy" Код OSD ™: OSD-ECO2 Гарантія 1 рік сертифікат C..
6,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Візок для вузьких пройомів «SLIM» Код OSD ™: OSD-NPR20-40 Гарантія 1 рік сертифікат CE сертифікат..
9,980.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Дитяча коляска CHILD CHAIR Гарантія 1 рік сертифікат CE сертифікат TUV Ширина х глибина сидінн..
13,990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Комфортний візок преміум-класу «NETTI 4U» Гарантія 1 рік сертифікат CE сертифікат TUV Загальна..
24,900.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Легкий візок «LIGHT III» Код OSD ™ Гарантія 1 рік сертифікат CE сертифікат TUV Ширина сидіння х ..
12,980.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Легкий візок «LIGHT MODERN» Код OSD ™: OSD-MOD-LWS-** Гарантія 1 рік сертифікат CE сертифікат TUV..
12,980.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Інвалідні коляски - ціни, особливості, види

Коляски для інвалідів - це функціональний мототранспорт на колесах, який керується ручним або електричним приводом. Така форма реабілітаційного обладнання може значно полегшити складний відновний період пацієнта з тимчасовими обмеженнями в фізичних навантаженнях або стати надійною опорою для людей з постійною проблемою самостійного пересування.

Перед тим, як дізнатися, де купити інвалідну коляску, варто врахувати, що ці транспортні засоби розділяються на два типи:

 • · Інвалідні коляски, які приводяться в дію людиною власними зусиллями або за допомогою роботи акумуляторів. Інвалідна коляска з електроприводом має відповідну вартість.
 • · Інвалідні крісла, які вимагають допомоги родичів або медичних працівників.

Коляска інвалідна повинна вибиратися з урахуванням вивчення індивідуальних особливостей людини, яка буде безпосередньо її використовувати.

Скільки коштує інвалідна коляска - відомо всім, і це зовсім не малі гроші, тому в цьому процесі важливо враховувати ряд важливих факторів:

 1. 1. Розмір інвалідної коляски.
  • · Ширина інвалідної коляски (сидіння). Вона розраховується по ширині бедер з додаванням 5-ти сантиметрів з двох сторін.
  • · Довжина сидіння. Цей параметр потрібно розраховувати так, щоб від зовнішнього краю сидіння до гомілки було близько 5 см.
  • · Висота спинки. Вона повинна бути не вище рівня лопаток, з урахуванням висоти противопроцессивної подушки, яка звичайно становить близько 5-10 см. Для пацієнтів з активним способом життя та міцними м'ятами, можна вибрати коляски зі спинкою на рівні нижньої частини або нижче.
  • · Висота підніжки. При тому, що ноги розташовані на підніжці, висота цього елемента повинна бути відрегульована таким чином, щоб бедра знаходилися на рівні сидіння.
 2. 2. Вага тіла пацієнта. Базові і активні моделі підходять для людей з вагою до 100 кг або у яких страждають верхні кінцівки. Усилені типи колясок призначені для тих, у кого вага значно перевищує відмітку в 100 кг.

 3. 3. Призначення коляски. Деякі коляски будуть більш зручними для використання в домашніх умовах, а інші можуть бути цілком функціональними для пересування по дорозі та навіть занять спортом.

Також варто завчасно порадитися з людьми в Україні, які мають подібні проблеми зі здоров'ям і користуються особистим інвалідним транспортним засобом. Вони на своєму досвіді подкажуть, які інвалідні коляски варто купувати.

Інвалідна коляска - яку купити?

Кожний інтернет магазин інвалідних колясок передбачає великий вибір транспортних засобів, які відрізняються за розмірами, функціональністю, і ціна, звичайно, також різна. Для того, щоб купити максимально підходящу інвалідну коляску, варто вивчити особливості їх функціонування та основні типи:

 • · Активні інвалідні коляски призначені для людей, які ведуть активний спосіб життя або починають займатися спортом, танцями. Їх особливістю є підвищена маневровість, але в їх конструкції немає захисту від падіння назад. Зате, для положення задніх коліс передбачено горизонтальний або вертикальний механізм регулювання. Різновидністью активних колясок є спортивні інвалідні коляски.
 • · Дитячі інвалідні коляски розробляються з урахуванням особливостей захворювання та віку дитини. Серед них також бувають базові та активні моделі.
 • · Інвалідні крісла можуть бути використані для тих людей, які тимчасово або на постійній основі не мають можливості самостійно переміщатися на колясці. Їх переміщення активізується за допомогою ручної сили медперсоналу або родичів.
 • · Функціональні інвалідні коляски мають ряд додаткових характеристик, які можуть бути корисними в тій чи іншій ситуації. Це, наприклад, відкидна спинка, складна конструкція, комплектація санітарним оснащенням, вузькогабаритна модель та інші.
 • · Інвалідні коляски для прогулянок розраховані на пересування по місту, мають більш потужні колеса і допомагають подолати природні перешкоди.
 • · Інвалідна коляска з електроприводом - це найбільш комфортний варіант індивідуального транспортного засобу для людей з обмеженими можливостями. Рух здійснюється завдяки акумуляторній батареї, і, при цьому, швидкість може досягати 10 км / год. Габарити інвалідної коляски можуть варіюватися від найдрібніших конструкцій до великих повноцінних міні мобільників.

Продаж інвалідних колясок передбачає обов'язкове забезпечення покупців детальною консультацією щодо характеристик та функцій транспортного засобу. Серед найбільш популярних моделей колясок можна виділити такі варіанти:

 1. 1. Інвалідні коляски OSD (Італія).
 2. 2. Інвалідна коляска Оттобокс (Германія).

Інвалідні коляски з доставкою по всій Україні: Львів, Тернопіль, Ужгород, Луцьк, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінниця, Хмельницький та інші міста України.