Працюємо без вихідних! Графік роботи: з 08-00 до 20-00.
  • У нас найнижчі ціни!

  • Оплата при отриманні товару!

    .

  • (032) 253-03-69 (050) 4068655

  • (067)67-55-340 (073)73 55 340

Ваш кошик порожній

Шишки на великих пальцях ніг

Шишки на великих пальцях ніг

 

Шишки на великих пальцях ніг, які заподіюють масу дискомфорту своїм власникам, - це патологічне утворення, що свідчать про які- або порушення в функціонуванні стопи. Як правило, до утворення шишок на великих пальцях ніг призводить плоскостопість.

 

Порушення правильного балансу м'язів на стопі веде до того, що в області великого пальця з зовнішнього боку стопи утворюється шишка. Відповідно, положення великого пальця по відношенню до всієї ступні змінюється. При утворенні шишки на великому пальці ноги болісно спотворюється суглоб, який пов'язує великий палець з м'язовою тканиною ступні.

На місці утворення шишки на великому пальці ноги може розвиватися запальне явище, в результаті чого людина відчуває біль. Біль може розглядатися як симптом запального процесу в процесі ходьби, так як тканини ступні труться об внутрішню поверхню взуття. Аналогічна проблема може виникнути і на зворотному боці ступні, тобто в області розташування мізинця. Якщо розвиток шишки на пальцях ніг характеризується тривалим перебігом, а біль заподіюють сильні муки і створюють дискомфорт під час ходьби, аж до повної її неможливості, то для його лікування можуть призначати ін'єкції стероїдних препаратів або оперативне втручання.

 

 

Чому можуть утворюватися шишки на великих пальцях ніг

 

- вроджені патологічні трансформації ступні або пальців ніг;

- втрата тонусу тканинами суглоба великого пальця ноги або інші порушення вродженого характеру;

- носіння неправильно підібраного, вузькою і некомфортною взуття, іноді взуття на надмірно високому каблуці. Особливо небезпечні для ніг в плані розвитку бурситу пальця туфлі з гострими і вузькими носами, змушують пальці ніг вимушено притискатися один до одного;

- плоскостопість вродженого характеру;

- захворювання, що стають причиною патологічних змін в тканинах суглобів, приміром, артрити.

 

Прояви шишок на великих пальцях ніг

 

В процесі розвитку жорсткої шишки в підставі першої фаланги великих пальців ніг можуть виникати неприємні відчуття. Уже в цей час необхідно звернутися за медичною допомогою і звернути особливу увагу на взуття, яке носить людина.

 

 

Коли при розвитку шишок на великих пальцях ніг слід звертатися до фахівця:

 

- при патологічному зміну розташування великого пальця, його кривизні;

- виникнення хворобливості при починається запальний процес сумки суглоба або навколосуглобових мішка, в якому накопичується рідина;

- дискомфорт при носінні будь-якого взуття;

- на сформувалася шишці починають утворюватися мозолі або тріщини.

 

Чим небезпечні шишки на великих пальцях ніг:

 

- формування утворень гнійного характеру, що представляє собою сильний запальний процес суглобової сумки;

- болісні хворобливі відчуття в процесі ходьби.

 

Заходи щодо усунення шишок на великих пальцях ніг

 

-перше, ще до того, як може розвинутися шишка, необхідно вибирати зручну взуття з широким, що дає пальцях простір для вільного розташування, носком.

По-друге, для того, щоб не міняти разом все взуття, можна помістити в міжпальцевих простір невеликий ватний кульку або скористатися спеціальними прокладками, які продаються в аптеках. Удома можна носити шльопанці-в'етнамкі, в яких великий палець буде зручно розділений від інших спеціальної перемичкою.

При плоскостопості корисно використовувати спеціальні ортопедичні підкладки у взуття.

Якщо біль стає перепоною нормальній ходьбі, необхідно звернутися до лікаря.

Обов'язки лікаря при надходженні хворого з даним захворюванням.

Лікар повинен вилікувати існуючі ускладнення і не допустити нових, призначити правильну зручне взуття або спеціальні підкладки під стопу, призначити процедури фізіотерапії та лікарські препарати спазмолітичної властивості.