Працюємо без вихідних! Графік роботи: з 08-00 до 20-00.
 • У нас найнижчі ціни!

 • Оплата при отриманні товару!

  .

 • (032) 253-03-69 (050) 4068655

 • (067)67-55-340 (073)73 55 340

Ваш кошик порожній

Медична техніка для лікарень і домашнього використання

Більшість людей вважають, що купити медичне обладнання - завдання спеціальних установ: лікарень, поліклінік, лікувально-профілактичних санаторіїв. Але реальність така, що медичні апарати необхідно мати в будинку кожній родині. У цьому легко переконатися на простих прикладах.

 1. Перша категорія населення, яка частіше за інших купує медобладнання для будинку - родини з маленькими дітьми. Термометри, інгалятори для профілактики, лікування простудних захворювань - мінімальний набір необхідного. Для старших діток, які мають проблеми з плоскостопістю, поставою, обов'язково потрібні коригувальні корсети, спеціальне ортопедичне взуття.
 2. Люди похилого віку - наші батьки, дідусі, бабусі - які через вік не можуть пересуватися, доглядати за собою самостійно. Такі товари медтехніки, як, милиці, інвалідні коляски, біотуалети, ортопедичні матраци, подушки значно полегшать догляд за ними, допоможуть створити максимально комфортні умови.
 3. Інтернет магазин медичних товарів також буде корисний для людей, які займаються активними видами спорту або отримали травми. Бандажі, спеціальні фіксуючі пов'язки допоможуть швидше реабілітуватися після хірургічних втручань.
 4. Окрема категорія - гіпертоніки, діабетики. Досить різні захворювання об'єднує одне: необхідність постійно контролювати артеріальний тиск, рівень цукру в крові. Такі медичні прилади та обладнання, як тонометри, глюкометры будуть незамінні будинку.
 5. Частіше, ніж всі інші, інтернет магазин медичних приладів відвідують абсолютно здорові люди, які стежать за своїм здоров'ям, зовнішнім виглядом.