Працюємо без вихідних! Графік роботи: з 08-00 до 20-00.
  • У нас найнижчі ціни!

  • Оплата при отриманні товару!

    .

  • (032) 253-03-69 (050) 4068655

  • (067)67-55-340 (073)73 55 340

Ваш кошик порожній

«Масажер пластмасовий Ляпко Фараон»

Модель: Ляпко Фараон
Наявність: В наличии
Ціна
115.00грн. 115
UAH

«Масажер пластмасовий Ляпко Фараон»

Стародавні лікарі вважали, що масаж може підняти на ноги безнадійно хворого. У всі часи він підтримував у людях бадьорість духу і гнучкість тіла. В давнину масажери виготовлялися з срібла, золота і цінних порід дерева. Такий подарунок служив знаком особливого розташування і був доступний тільки вибраним.

«Рух - це життя», - говорили завжди, і це так: здоров'я опорно-рухового апарату - основа загального здоров'я людини. Користь хорошого масажу полягає в тому, що він допомагає відновленню кровообігу і лімфотоку в шкірі і м'язах, а разом з тим і в кістковій системі. Також спричиняє поліпшення процесу саморегуляції організму в цілому. Масаж пробуджує ті сили, закладені природою, які допомогли вижити людству в суворі стародавні часи.

У наш час важко уявити собі ідеальний здоровий спосіб життя. Людям доводиться в чомусь спеціалізуватися, що призводить до незатребуваності деяких систем організму, і вони перестають грати свою роль в життєзабезпеченні людини. А якщо немає участі в загальному процесі якого-небудь вузла системи, то будь-яка саморегулююча система рано чи пізно вийде з ладу.

Відомо, що багато хвороб виникають в результаті порушення руху енергії по енергетичних каналах або меридіанах, - коли в одних місцях енергія знаходиться у надлишку, а в інших її бракує. У тих місцях, де скупчилася надмірна енергія, відбувається перенапруження м'язів і порушуються функції інших систем організму, наслідком чого є здавлення верхніх рецепторів нервових стовбурів. Це тягне за собою дегенерацію нервово-м'язової системи. Далі вищезгадана ділянка переходить в ділянку недостатку енергії. Ця ділянка не здатна ефективно виводити шкідливі речовини і шлаки з організму, що тягне за собою створення умов для виникнення набряків, доброякісних пухлин, що нерідко переходять в злоякісні. Якщо надлишкова енергія накопичується в залозах внутрішньої секреції, в організмі порушується гормональний баланс.

Відновити гармонію в системі покликаний масаж

Суть методу полягає в тому, щоб застояну енергію привести в рух, відновити зв'язок з іншими, нормально функціонуючими системами, відрегулювати енергетичний баланс і закріпити в головному нервовому центрі інформацію про те, що вони знову можуть гармонійно працювати в нормальному, тобто здоровому режимі .

Всі ці проблеми вирішує швидко, надійно і ефективно Ваш «домашній лікар» - масажер «Фараон»! У масажері «Фараон» закладена ідея тригранної піраміди, яка, будучи прообразом чотиригранної піраміди, успадкувала її цілющі властивості. Тригранна піраміда є символом гармонії, оскільки грані і сторони її розташовані під рівними кутами один до одного.

Виготовлений з екологічно чистого зносостійкого полімеру, який при терті не електризується, масажер дозволяє підтримувати під час масажу сприятливу структуру поля, що особливо важливо при масажі голови.

Масажер «Фараон» - це експериментально підібрана геометрична фігура, пропорції якої практично відповідають принципу золотого перерізу. За своєю будовою форма масажера нагадує молекулу газу метану, який є основою світобудови. Додаткові виступи на масажних поверхнях - горбики різних форм (у вигляді півсфер і конусів із закругленою вершиною) перетворюють кожну кулю на злагоджену піраміду. Завдяки цим виступам зростає ефективність якісних властивостей масажера. Виступи утворюють поєднання складних лінз, які, в свою чергу, фокусують світлоенергетичні пучки і направляють їх на масажовану поверхню. Вершину масажера вінчає «корона», що підсилює неповторність масажера. Її форма в мініатюрі дублює тетраедр, одна з ніжок якого повернена таким чином, що всі виступи знаходяться в одному напрямку.

На відміну від існуючих масажерів, «Фараон» має значно більш виражені масажні властивості: за допомогою чотирьох площин з різними радіусами кривизни робочих виступів можна виконати чотири види загального і сегментарного масажу і п'ять різновидів точкового масажу. Поперемінне використання кожною із сторін масажера додає різні відчуття, що забезпечує універсальність його застосування. А саме: можливість підбору його властивостей для будь-якого віку, маси тіла, порогу чутливості, конкретної проблеми, що неможливо отримати при використанні інших масажерів.

«Фараон» надає позитивний вплив на енергетичний стан людини, що сприятливо впливає на імунну систему, а це, в свою чергу, стабілізує загальний стан. У процесі масажу і після нього тканини генерують здорові коливання високої інтенсивності, які виправляють негативні і слабкі коливання порушених тканин, примушуючи їх вібрувати в здоровому ритмі.
Методика застосування
Масажер можна застосовувати з різною інтенсивністю. Для цього слід повернути його таким чином, щоб вибрані Вами виступи масажера знаходилися в районі робочої поверхні. Чим гостріші виступи, тим більш глибокий і інтенсивний масаж вони дозволяють виробляти.

Чотири види інтенсивності масажу:
-легкий масаж - це м'яке поверхневе масування кулями з великим радіусом (основа піраміди);
-більш виражений масаж здійснюється великими напівсферами, розташованими на основних кулях; при цьому відбувається вплив на поверхневі шари м'язів;
-глибокий масаж виконується конусовидними виступами з кулястими вершинами. М'язи при цьому опрацьовуються на всю глибину;
-високоефективний масаж - найбільш інтенсивний, служить для глибокої обробки м'язів, зв'язок і масажу до окістя (проводиться найгострішими конусовидними виступами).

При поверхневому масажі гострими конусовидними виступами досягається ефект легкої, дуже приємної, «лоскоче», дії, переходить в стан дійсного блаженства.

Тривалість масажу і його інтенсивність визначає отримання бажаного ефекту. Тривалий, до 15 хвилин і більше, масаж сприяє повному розслабленню м'язів, створює седативний (заспокійливий) ефект. Короткий масаж, 3-5-7 хв., Надає тонізуючу (стимулюючу) дію.

Під час сеансу слід виконувати кругові рухи за годинниковою стрілкою або подовжні - вгору-вниз. Для поліпшення ковзання масаж слід проводити через тонку тканину або легкий одяг. Для масажу можна використовувати різні креми та мазі. Масажер «Фараон» сприяє рівномірному розподілу їх на шкірі і ефективному вбиранню лікувальних мазей, бальзамів, антицелюлітних кремів. Широкий асортимент такої продукції надає Компанія АРГО: креми «Есобел», «Флорен-та», бальзам «Піхтовий», «Кедровий», крем-бальзам «Артро-хвоя» та інші. Комплексне використання крему і масажера дозволяє в 3-5 разів збільшити ефект від застосування крему і привести до більш економного його використання.

Використовуючи масажер «Фараон», можна проводити загальний, сегментарний і точковий масажі.

Загальний масаж надає позитивний вплив на весь організм в цілому, приводячи до гармонії всі його системи. Для тонізації рекомендується проводити глибокий і найбільш інтенсивний масаж (3-я й 4-а ступені інтенсивності) протягом 5-7 хвилин. А для релаксації - 1-а і 2-а ступені інтенсивності, протягом 15 хвилин.

Сегментарний масаж надає позитивний вплив на певні системи організму, нормалізує роботу внутрішніх органів, залежно від рефлекторно-сегментарних зв'язків зони тіла, на якій проводиться масаж.

Точковий масаж є одним з методів рефлексотерапії. Він впливає на біологічно активні точки, надаючи терапевтичну і профілактичну дію.

Масування одним кулькою або яким-небудь його виступом використовується для масажу окремих м'язових груп (міжреберні м'язи, м'язи кисті і стопи). За допомогою променів «корони» можна проводити точніший масаж зон відповідності, що використовуються в Су Джок терапії на кистях і стопах. Масування одночасно двома кульками застосовують для масажу довгих м'язів спини і м'язових груп гомілки, стегна, плеча, околопозвоночних м'язових груп.

Можна проводити антицелюлітний масаж, переміщаючи масажер вгору від коліна до стегна і в інших проблемних зонах. Найбільш відповідними тут є 3-й 4 режими інтенсивності. Цей вид масажу руйнує целюлітні відкладення і активізує кровообіг, підсилює процеси життєдіяльності клітин шкіри, м'язів і сприяє їх оновленню. У результаті створюються умови для активізації обмінних процесів і розщеплювання жиру. Перед сеансом антицелюлітного масажу важливо розігрітися (за допомогою ванни, душу або лазні).

Масажер «Фараон» є універсальним регулятором маси тіла. З метою втрати ваги обробляйте ділянку живота, спини, попереку, стегон за 20-40 хв до їди 3-м і 4-м видами виступів. Деякі користувачі після такого масажу із задоволенням виключають прийом їжі. А для підвищення ваги рекомендується застосовувати масаж 1-м і 2-м видами виступів через 5-15 хв після їди.

Ручний масажер «Фараон» рекомендований для застосування в домашніх умовах, а також в центрах масажу і мануальної терапії, реабілітаційних центрах, кабінетах ЛФК, лікувальних і санаторно-оздоровчих закладах. Професійного масажиста за допомогою масажера «Фараон» вдається додати у свій арсенал методів не тільки оригінальний і приємний для пацієнтів вид масажу, але і збільшити (за рахунок ергономічності цього масажера) свою працездатність у 2-3 рази.
Застереження
Перед масажем перевірте цілісність куль масажера. При наявності механічних пошкоджень слід провести шліфовку надфілем або наждачним папером. Не рекомендується робити масаж за наявності гнійників (фурункулів) та інших виражених пошкоджень шкірного покриву, а також в зонах збільшених лімфатичних вузлів і при захворюваннях, що супроводжуються високою температурою.

Масажер «Фараон» рекомендується зберігати в упаковці, оскільки вона виконана у формі піраміди. Піраміда в зоні своєї діяльності виправляє структуру простору, наближаючи його до стану гармонії. Поміщений в піраміду масажер очищається від негативних інформаційних полів і отримує позитивний заряд трьох найбільш потужних польових структур - «пі», «омега» і «мю».

Спільне застосування аплікаторів Ляпко, голчатих валків і масажера «Фараон» взаємно потенціює (збільшує) їх лікувальну ефективність. Крім того, масаж після застосування аплікаторів дозволяє поліпшити дифузію корисних металів з ​​шкірного покриву через кров по всьому організму. Комфортний і практичний,&l

Написати відгук

Ваше Ім’я:Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: