Працюємо без вихідних! Графік роботи: з 08-00 до 20-00.
  • У нас найнижчі ціни!

  • Оплата при отриманні товару!

    .

  • (032) 253-03-69 (050) 4068655

  • (067)67-55-340 (073)73 55 340

Ваш кошик порожній

Як правильно підібрати засоби реабілітації

Такий вид реабілітаційного обладнання, як милиці, купити рекомендується для забезпечення пересування людини після травми, в післяопераційні періоди і в інших подібних випадках. У процесі ходьби з милицями здійснюється перенесення навантаження з нижньої частини тіла на плечовий пояс і руки.
Види милиць

Пахвові - забезпечують перенесення основного навантаження на плечі. Їх призначають найчастіше в відновлювальні періоди після операцій і травм, рекомендують літнім людям, пацієнтам з надмірною вагою або слабкими руками. Не допускається тривале використання таких милиць, так як вони здатні спровокувати порушення плечових суглобів. Сучасні пахвові милиці купити можна в основному у виконанні з легкого металевого сплаву.

Підлокітною - розподіляють навантаження на ліктьові суглоби і кисті рук. Підлокітною милиці забезпечують більш мобільне пересування, рекомендовані для тривалого використання.
Як вибрати милиці

Існують універсальні правила вибору пахвових милиць. Перед початком примірки потрібно встати в правильне положення - прямо, вирівнявши корпус по стіні (торкатися стіни потрібно лопатками, потилицею, областю крижів). На ногах повинна бути повсякденна звична взуття.

Милиця потрібно поставити на 15см від носка. Ідеально, якщо при цьому пахвовий валик буде на 4-5см нижче пахви. При ходьбі людина повинна спиратися на руки, і лише мінімально - на пахви.

Потрібно відрегулювати висоту рукоятки. Правильна настройка - коли при зігнутою у лікті під кутом 30 градусів руці кулак знаходиться біля рукоятки, а при разогнутой руці на рівні рукоятки знаходиться зап'ясті.

Якщо неможливо забезпечити присутність пацієнта, милиці купити можна самостійно, скориставшись формулою: висота милиць = зріст в сантиметрах-40 сантиметрів. Після цього достатньо буде лише відрегулювати висоту рукояток.

Свої правила діють і при виборі підлокітною милиць. Для початку важливо відзначити, що існує кілька типів таких реабілітаційних засобів: з регульованою і фиксируемой висотою, в цілісному і розбірному виконанні, з анатомічною або стандартизованої рукояткою під праву або ліву руку.

При виборі підлокітною милиць основну увагу звертають на висоту опорної манжети під лікоть. Вона має міститися нижче ліктя, зігнутого під кутом 15-20 градусів:

    
зростання 150см - нижче на 4,5-5см;
    
зростання 170см - нижче на 5-7см;
    
зростання вище 180см - нижче на 10см.

Купівля милиць

Важливий не тільки правильний вибір милиць, але і їх високу якість. Вони повинні витримувати великі інтенсивні навантаження і забезпечувати безпеку людини. Тому ми продаємо милиці, ціна яких оптимальна, а якість гарантується відомими виробниками. Для виготовлення таких моделей використовуються сучасні металеві сплави і якісні аксесуари. Ми готові професійно допомогти визначитися з вибором потрібної моделі милиць. Для цього зверніться за вказаними на сайті контактам - і ви отримаєте кваліфіковану консультацію фахівця.