Працюємо без вихідних! Графік роботи: з 08-00 до 20-00.
  • У нас найнижчі ціни!

  • Оплата при отриманні товару!

    .

  • (032) 253-03-69 (032) 253-01-69

  • (096) 13-57-911 (098) 923-42-01

Ваш кошик порожній

Дарсонваль "Корона", апарат для місцевої дарсонвалізації в сумочці

Модель: корона2
Наявність: На складі
Ціна
795.00грн. 795
UAH

Дарсонваль "Корона", апарат для місцевої дарсонвалізації

Спосіб дії:

Виникає між поверхнею тіла і електродом коронний розряд, розвивається в глибинах біологічних тканин, а не тільки в повітряному проміжку. Електромагнітні випромінювання широкого діапазону, які виникають в глибинах тканин, активізують і стимулюють обмін речовин, а також тканинне дихання, нормалізують діяльність ендокринних залоз, діяльність вегетативної нервової системи, частково розсмоктуються сольові відкладення у суглобах, регенерує, відновлюється пошкоджена тканина.

Апарат дарсонваль "Корона" відповідає державних стандартам, має свідоцтва та сертифікати необхідні для медичних приладів, затверджені міністерством охорони здоров'я.


Показання:

Апарат дарсонваль "Корона" рекомендований для лікування таких захворювань:

- Хвороби шкіри (лишай, екзема, юнацькі вугрі, псоріаз, червоний плоский лишай, нейродерміт, вогнищева і системна склеродермія, келоїди, випадання волосся, себорея, лупа ін.);

- Гнійні і запальні процеси (опіки, фурункули, удари, обмороження, післяопераційні інфільтрати і рани, гематоми, трофічні виразки та ін.);

- Хвороби дихальної системи (бронхіти, трахеїти, бронхіальна астма та ін.);

- Хвороби носа (гайморит, алергічний нежить, та ін.);

- Захворювання м'язів, сухожиль, апоневрозів (міозит, міальгія, та ін.);

- Захворювання суглобів (артрит, поліартрит, спондилоартроз та ін.);

- Захворювання артерій і вен (облітеруючий ендартеніт, хвороба Рейно, облітеруючий ендартеніт, тромбофлебіти, варикозне розширення вен, трофічні виразки);

- Неврологічні захворювання (функціональні вегетосудинні захворювання, неврити).


Історичні дані та технічна інформація про Дарсонвалізації:

Метод Дарсонвалізації був вперше запропонований в 1881 р вченим д'Арсонваля, на честь якого і був названий. Метод полягає в наступному - лікування проводиться імпульсним струмом високої напруги (десятки тисяч вольт), високої частоти (100-400 КГц) і малої сили струму (до 100-200 мА).

Розрізняють загальну і місцеву Дарсонвалізації.

При використанні місцевої Дарсонвалізації струм від високочастотного, імпульсного генератора надходить до пацієнта через рідинні або заповнені графітом, вакуумні або скляні електроди, які переміщують по тілу, також можуть вводити порожнину (приклад - пряма кишка).

У разі використання загальної Дарсонвалізації, пацієнт поміщається в "клітку Арсонваля" (котушка коливального струму), пацієнт може як сидіти, так і лежати.

Основними дієвими факторами при місцевій Дарсонвалізації є імпульсний високочастотний струм, який проходить через тіло пацієнта, а також електричний розряд, який виникає між електродом і тілом пацієнта. При використанні загальної Дарсонвалізації - вихровий високочастотний струм, наведений в поверхневих тканинах пацієнта згідно закону електромагнітної індукції.

При застосуванні дарсонвалізації змінюються хіміко-фізичні процеси в тканинах, при місцевій Дарсонвалізації поліпшується діяльність центральної нервової системи, обмінні процеси, трофіка тканин, підвищується фагоцитарна активність лейкоцитів, кровообіг. Ефект механізм і результат дії загальної Дарсонвалізації на організм вивчений мало. Відомо, що вона підвищує обмін речовин, надає заспокійливий вплив, знижує підвищений кров'яний тиск.

Місцеву Дарсонвалізацію призначають у випадках невриті слухового нерва, невралгії, головний біль, міалгії, вагінізмі, шкірній сверблячці, при початкових стадіях облітеруючих захворювань судин, геморої, варикозному розширенні вен гомілки, загоюються ранах і виразках, обмороженнях 1-й і 2-го ступенів і особливо часто в косметології, для усунення вугрової висипки, омолодження шкіри обличчя.

Загальну Дарсонвалізацію застосовують - неврастенії з підвищеним збудженням, гіпертонічній хворобі 1-й і 2-го ступенів, деяких хворобах обміну речовин, при поганому сні.

Місцева дарсонвалізація (фізіологічні основи застосування)

Основою лікувального впливу апарату є коронний розряд, який виникає між електродом і поверхнею тіла.

Основні дієві фактори при коронному розряді:

високочастотний струм, що протікає в глибинах тканини;

електромагнітні випромінювання в широкій смузі частот (від надтональної до ультрафіолетового спектра включно);

ультразвукові коливання слабкої інтенсивності, що виникають безпосередньо в тканинах (оцеллярний ефект);

теплові випромінювання, що виникають в тканинах організму і в області коронного розряду;

речовини хімічно активні (у невеликих кількостях оксиди азоту і азон).

Відмінною особливістю коронного розряду і його впливу на фізичні фактори при використанні дарсонваля є те, що розряд розвивається ендогенно в глибинах біологічних тканин, а не тільки в повітряному проміжку. Людська шкіра складається з численних вивідних проток потових і жирових залоз, що є струмопровідними каналами, які заповнені електролітом. Електричний розряд з утворенням електромагнітних випромінювань і ультразвукових коливань апарату Дарсонваль Корона, які здійснюють своєрідний дренаж вивідних проток утворюється в цих каналах.

Гарантія на Дарсонваль "Корона" становить 12 місяців.

Термін служби приладу не менше 3 років.

Електрод розрахований на роботу в середньому на 250 годин.

Комплектація

-прилад.

-Насадка: порожнинна, гребешковая, грибовидная мала.

- Інструкція

- сумка для зберігання

Написати відгук

Ваше Ім’я:Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: